Competitie – en Beker programma seizoen 2018 – 2019

FZK competitie - en bekerprogramma start op 4 september 2018 en eindigt op 27 juni 2019. Uitslagen graag z.s.m. na de wedstrijd op het gastenboek zetten.

woensdag 24 april
Woensdag 24-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 1 KZVV i
19:40 - 20:35 Futsal DOS 8 Koffeman 1
20:35 - 21:30 KZVV C Oefen KZVV G
21:30 - 22:25 KZVV B KZVV J
donderdag 25 april
Donderdag 25-apr Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 1 KZVV L
19:55 - 20:50 Futsal DOS 3 Futsal DOS 5
20:50 - 21:45 Koffeman 2 Futisala 4
21:45 - 22:40 Futisala 7 KZVV E
Donderdag 25-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 2 KZVV H
19:40 - 20:35 KHC 2 Futisala 6
20:35 - 21:30 KHC 1 Futsal DOS 2
21:30 - 22:25 Futsal DOS 6 KZVV F
dinsdag 30 april
Dinsdag 30-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 3 Koffeman 2
19:40 - 20:35 KZVV F Futisala 2
20:35 - 21:30 Futsal DOS 5 Futsal DOS 6
21:30 - 22:25 Futisala 4 KZVV H
woensdag 1 mei
Woensdag 1-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 4 KZVV G
19:40 - 20:35 Futsal DOS 7 Futisala 3
20:35 - 21:30 KZVV A KZVV D
donderdag 2 mei
Donderdag 2-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futsal DOS 8 KZVV C
19:55 - 20:50 KZVV E Futisala 1
20:50 - 21:45 Koffeman 1 KZVV B
21:45 - 22:40 Futisala 6 KZVV L
Donderdag 2-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KHC 1 KHC 2
19:40 - 20:35 KZVV J Futsal DOS 1
20:35 - 21:30 Futsal DOS 2 Futisala 7
21:30 - 22:25 KZVV i
dinsdag 7 mei
Dinsdag 7-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 7 KHC 1
19:40 - 20:35 Futisala 1 Futisala 6
20:35 - 21:30 KZVV L KHC 2
21:30 - 22:25 KZVV E Futsal DOS 2
woensdag 8 mei
Woensdag 8-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 6 Futsal DOS 3
19:40 - 20:35 Futisala 2 Futisala 4
20:35 - 21:30 KZVV H Koffeman 2
21:30 - 22:25 KZVV F Futsal DOS 5
donderdag 9 mei
Donderdag 9-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 KZVV D Futsal DOS 4
19:55 - 20:50 KZVV J Koffeman 1
20:50 - 21:45 Futisala 3 O Futsal DOS 1
21:45 - 22:40 Futsal DOS 7 KZVV A
Donderdag 9-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV B Futsal DOS 8
19:40 - 20:35 KZVV G
20:35 - 21:30 KZVV i KZVV C
dinsdag 14 mei
Dinsdag 14-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV J Futsal DOS 8
19:40 - 20:35 Futsal DOS 1 KZVV C
20:35 - 21:30 KZVV B KZVV i
woensdag 15 mei
Woensdag 15-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 6 Futsal DOS 2
19:40 - 20:35 KZVV E KHC 1
20:35 - 21:30 Futisala 1 KHC 2
21:30 - 22:25 Futisala 7 KZVV L
donderdag 16 mei
Donderdag 16-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 4 Futsal DOS 5
19:55 - 20:50 Futisala 3 KZVV G
20:50 - 21:45 Futisala 2 Koffeman 2
21:45 - 22:40 KZVV D
Donderdag 16-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Koffeman 1 O KZVV A
19:40 - 20:35 KZVV F Futsal DOS 3
20:35 - 21:30 Futsal DOS 7 Futsal DOS 4
21:30 - 22:25 Futsal DOS 6 KZVV H
dinsdag 21 mei
Dinsdag 21-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 3e Klasse 3e Klasse
19:40 - 20:35 3e Klasse 3e Klasse
20:35 - 21:30 3e Klasse 3e Klasse
21:30 - 22:25 3e Klasse 3e Klasse
woensdag 22 mei
Woensdag 22-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 4e Klasse 4e Klasse
19:40 - 20:35 4e Klasse 4e Klasse
20:35 - 21:30 4e Klasse 4e Klasse
21:30 - 22:25 4e Klasse 4e Klasse
donderdag 23 mei
Donderdag 23-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 1ste Kl. 1ste Kl.
19:55 - 20:50 1ste Kl. 1ste Kl.
20:50 - 21:45 1ste Kl. 1ste Kl.
21:45 - 22:40 1ste Kl. 1ste Kl.
Donderdag 23-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
dinsdag 28 mei
Dinsdag 28-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
Halve Finales BEKER BEKER
19:30 - 20:30 Futsal DOS 2 KHC 1
20:30 - 21:30 KZVV D Futisala 6
dinsdag 11 juni
Dinsdag 11-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
woensdag 12 juni
Woensdag 12-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 3e Klasse 3e Klasse
19:40 - 20:35 3e Klasse 3e Klasse
20:35 - 21:30 3e Klasse 3e Klasse
21:30 - 22:25 3e Klasse 3e Klasse
donderdag 13 juni
Donderdag 13-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 4e Klasse 4e Klasse
19:55 - 20:50 4e Klasse 4e Klasse
20:50 - 21:45 4e Klasse 4e Klasse
21:45 - 22:40 4e Klasse 4e Klasse
Donderdag 13-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 1ste Kl. 1ste Kl.
19:40 - 20:35 1ste Kl. 1ste Kl.
20:35 - 21:30 1ste Kl. 1ste Kl.
21:30 - 22:25 1ste Kl. 1ste Kl.
dinsdag 18 juni
Dinsdag 18-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 1ste Kl. 1ste Kl.
19:40 - 20:35 1ste Kl. 1ste Kl.
20:35 - 21:30 1ste Kl. 1ste Kl.
21:30 - 22:25 1ste Kl. 1ste Kl.
woensdag 19 juni
Woensdag 19-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
donderdag 20 juni
Donderdag 20-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 3e Klasse 3e Klasse
19:55 - 20:50 3e Klasse 3e Klasse
20:50 - 21:45 3e Klasse 3e Klasse
21:45 - 22:40 3e Klasse 3e Klasse
Donderdag 20-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 4e Klasse 4e Klasse
19:40 - 20:35 4e Klasse 4e Klasse
20:35 - 21:30 4e Klasse 4e Klasse
21:30 - 22:25 4e Klasse 4e Klasse
dinsdag 25 juni
Dinsdag 25-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
Beker finale BEKER BEKER
19:30 - 20:30 Winnaar A Winnaar B
donderdag 27 juni
Donderdag 27-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:50 nr 2 2e K nr 7 1ste K
19:50 - 20:40 Kampioen 1 K Winnaar Beker
20:40 - 21:00 Kampioenen Huldigen
21:00 - 21:50 Nr 2 3e K nr 7 2e K
21:50 - 22:40 nr 2 4e K nr 7 3e K