Competitie – en Beker programma seizoen 2018 – 2019

FZK competitie - en bekerprogramma start op 4 september 2018 en eindigt op 27 juni 2019. Uitslagen graag z.s.m. na de wedstrijd op het gastenboek zetten.

dinsdag 19 februari
4e Klasse
DAG Datum Sporthal
Dinsdag 19-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV C KZVV B
19:40 - 20:35 KZVV i Koffeman 1
20:35 - 21:30 Futsal DOS 1 Futsal DOS 8
woensdag 20 februari
1ste Klasse
DAG Datum Sporthal
Woensdag 20-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 6 KZVV E
19:40 - 20:35 KHC 2 Futisala 7
20:35 - 21:30 KZVV L Futsal DOS 2
21:30 - 22:25 Futisala 1 KHC 1
donderdag 21 februari
Mix 2/3
DAG Datum Sporthal
Donderdag 21-feb Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 4 KZVV F
19:55 - 20:50 KZVV G KZVV D
20:50 - 21:45 KZVV H Futsal DOS 5
21:45 - 22:40 Futisala 3 Futsal DOS 4
Mix 2/3
DAG Datum Sporthal
Donderdag 21-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV J oefen Futsal DOS 7
19:40 - 20:35 Koffeman 2 Futsal DOS 6
20:35 - 21:30 KZVV K KZVV A
21:30 - 22:25 Futisala 2 Futsal DOS 3
dinsdag 26 februari
3e Klasse
DAG Datum Sporthal
Dinsdag 26-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV D Futisala 3
19:40 - 20:35 Futsal DOS 4 Futsal DOS 8 O
20:35 - 21:30 Futsal DOS 7 KZVV K
21:30 - 22:25 KZVV A KZVV G
woensdag 27 februari
4e Klasse
DAG Datum Sporthal
Woensdag 27-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV B Futsal DOS 1
19:40 - 20:35 KZVV J KZVV i
20:35 - 21:30 Koffeman 1 KZVV C
donderdag 28 februari
Mix 1/2
DAG Datum Sporthal
Donderdag 28-feb Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 7 Futisala 1
19:55 - 20:50 Futsal DOS 3 Futisala 4
20:50 - 21:45 KZVV E KZVV L
21:45 - 22:40 Futsal DOS 5 Koffeman 2
Mix 1/2
DAG Datum Sporthal
Donderdag 28-feb KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 6 Futisala 2
19:40 - 20:35 KHC 1 Futisala 6
20:35 - 21:30 KZVV F KZVV H
21:30 - 22:25 Futsal DOS 2 KHC 2
dinsdag 5 maart
2e
DAG Datum Sporthal
Dinsdag 5-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 4 Koffeman 2
19:40 - 20:35 Futsal DOS 5 Futsal DOS 3
20:35 - 21:30 KZVV F Futsal DOS 6
21:30 - 22:25 KZVV H Futisala 2
woensdag 6 maart
3e
DAG Datum Sporthal
Woensdag 6-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV A Futsal DOS 4
19:40 - 20:35 Futsal DOS 7 KZVV D
20:35 - 21:30 KZVV K Futisala 3
donderdag 7 maart
mix 4/1
DAG Datum Sporthal
Donderdag 7-mrt Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 6 KHC 2
19:55 - 20:50 Koffeman 1 Futsal DOS 8
20:50 - 21:45 KZVV E Futisala 7
21:45 - 22:40 KZVV i Futsal DOS 1
mix 4/1
DAG Datum Sporthal
Donderdag 7-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV C oefen KZVV G
19:40 - 20:35 Futsal DOS 2 KHC 1
20:35 - 21:30 KZVV J KZVV B
21:30 - 22:25 KZVV L Futisala 1
dinsdag 12 maart
1ste
DAG Datum Sporthal
Dinsdag 12-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 7 Futsal DOS 2
19:40 - 20:35 KZVV L Futisala 6
20:35 - 21:30 Futisala 1 KZVV E
21:30 - 22:25 KHC 2 KHC 1
woensdag 13 maart
2e
DAG Datum Sporthal
Woensdag 13-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 6 Futsal DOS 5
19:40 - 20:35 KZVV H Futisala 4
20:35 - 21:30 Futisala 2 KZVV F
21:30 - 22:25 Koffeman 2 Futsal DOS 3
donderdag 14 maart
Mix 3/4
DAG Datum Sporthal
Donderdag 14-mrt Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 KZVV D KZVV A
19:55 - 20:50 Futisala 3 Futsal DOS 7
20:50 - 21:45 Futsal DOS 1 KZVV J
21:45 - 22:40 KZVV G Futsal DOS 4
DAG Datum Sporthal
Donderdag 14-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV B Koffeman 1
19:40 - 20:35 KZVV C Futsal DOS 8
20:35 - 21:30 KZVV K oefen KZVV i
dinsdag 19 maart
DAG Datum Sporthal
Dinsdag 19-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV C KZVV i
19:40 - 20:35 Futsal DOS 8 KZVV B
20:35 - 21:30 Koffeman 1 KZVV J
woensdag 20 maart
DAG Datum Sporthal
Woensdag 20-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KHC 2 KZVV L
19:40 - 20:35 KHC 1 Futisala 7
20:35 - 21:30 Futisala 6 Futisala 1
21:30 - 22:25 Futsal DOS 2 KZVV E
donderdag 21 maart
DAG Datum Sporthal
Donderdag 21-mrt Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 KZVV G KZVV K
19:55 - 20:50 Futsal DOS 3 Futsal DOS 6
20:50 - 21:45 Futsal DOS 4 KZVV D
21:45 - 22:40 Futsal DOS 5 KZVV F
DAG Datum Sporthal
Donderdag 21-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Koffeman 2 KZVV H
19:40 - 20:35 Futisala 4 Futisala 2
20:35 - 21:30 Futsal DOS 1 Futisala 3 oef
21:30 - 22:25 KZVV A Futsal DOS 7
dinsdag 26 maart
Dinsdag 26-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 4 Futsal DOS 7
19:40 - 20:35 KZVV G Futisala 3
20:35 - 21:30 KZVV A oefen Koffeman 1
21:30 - 22:25 KZVV K KZVV D
woensdag 27 maart
DAG Datum Sporthal
Woensdag 27-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 8 KZVV J
19:40 - 20:35 KZVV C Futsal DOS 1
20:35 - 21:30 KZVV i KZVV B
donderdag 28 maart
DAG Datum Sporthal
Donderdag 28-mrt Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futsal DOS 3 KZVV F
19:55 - 20:50 Futsal DOS 2 Futisala 6
20:50 - 21:45 Futsal DOS 5 Futisala 4
21:45 - 22:40 KZVV L Futisala 7
DAG Datum Sporthal
Donderdag 28-mrt KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KHC 1 KZVV E
19:40 - 20:35 Koffeman 2 Futisala 2
20:35 - 21:30 KHC 2 Futisala 1
21:30 - 22:25 KZVV H Futsal DOS 6
dinsdag 2 april
Dinsdag 2-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 2 Futsal DOS 5
19:40 - 20:35 KZVV H Futsal DOS 3
20:35 - 21:30 Futisala 4 Futsal DOS 6
21:30 - 22:25 Koffeman 2 KZVV F
woensdag 3 april
Woensdag 3-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 3 KZVV A
19:40 - 20:35 KZVV K Futsal DOS 4
20:35 - 21:30 KZVV G Futsal DOS 7
donderdag 4 april
Donderdag 4-apr Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 1 Futsal DOS 2
19:55 - 20:50 KZVV i Futsal DOS 8
20:50 - 21:45 Futisala 6 Futisala 7
21:45 - 22:40 KZVV C KZVV J
Donderdag 4-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 1 Koffeman 1
19:40 - 20:35 KZVV L KHC 1
20:35 - 21:30 KZVV D oefen KZVV B
21:30 - 22:25 KHC 2 KZVV E
dinsdag 9 april
Dinsdag 9-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV E Futisala 6
19:40 - 20:35 KHC 1 Futisala 1
20:35 - 21:30 Futisala 7 KHC 2
21:30 - 22:25 Futsal DOS 2 KZVV L
woensdag 10 april
Woensdag 10-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV F Futisala 4
19:40 - 20:35 Futsal DOS 3 Futisala 2
20:35 - 21:30 Futsal DOS 6 Koffeman 2
21:30 - 22:25 Futsal DOS 5 KZVV H
donderdag 11 april
Donderdag 11-apr Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futsal DOS 8 Futsal DOS 1
19:55 - 20:50 Futsal DOS 4 Futisala 3
20:50 - 21:45 Koffeman 1 KZVV i
21:45 - 22:40 KZVV A KZVV K
Donderdag 11-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 7 KZVV J oefen
19:40 - 20:35 KZVV D KZVV G
20:35 - 21:30 KZVV B KZVV C
dinsdag 16 april
Dinsdag 16-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV C Koffeman 1
19:40 - 20:35 KZVV i KZVV J
20:35 - 21:30 Futsal DOS 1 KZVV B
woensdag 17 april
Woensdag 17-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KHC 2 Futsal DOS 2
19:40 - 20:35 KZVV L KZVV E
20:35 - 21:30 Futisala 1 Futisala 7
21:30 - 22:25 Futisala 6 KHC 1
donderdag 18 april
Donderdag 18-apr Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Koffeman 2 Futsal DOS 5
19:55 - 20:50 Futisala 2 Futsal DOS 6
20:50 - 21:45 Futisala 3 KZVV D
21:45 - 22:40 Futisala 4 Futsal DOS 3
Donderdag 18-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV G KZVV A
19:40 - 20:35 KZVV H KZVV F
20:35 - 21:30 KZVV K Futsal DOS 7
21:30 - 22:25 Futsal DOS 8 O Futsal DOS 4
dinsdag 23 april
Dinsdag 23-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 3 KZVV K
19:40 - 20:35 Futsal DOS 4 KZVV A
20:35 - 21:30 KZVV D Futsal DOS 7
woensdag 24 april
Woensdag 24-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 1 KZVV i
19:40 - 20:35 Futsal DOS 8 Koffeman 1
20:35 - 21:30 KZVV C Oefen KZVV G
21:30 - 22:25 KZVV B KZVV J
donderdag 25 april
Donderdag 25-apr Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 1 KZVV L
19:55 - 20:50 Futsal DOS 3 Futsal DOS 5
20:50 - 21:45 Koffeman 2 Futisala 4
21:45 - 22:40 Futisala 7 KZVV E
Donderdag 25-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 2 KZVV H
19:40 - 20:35 KHC 2 Futisala 6
20:35 - 21:30 KHC 1 Futsal DOS 2
21:30 - 22:25 Futsal DOS 6 KZVV F
dinsdag 30 april
Dinsdag 30-apr KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 3 Koffeman 2
19:40 - 20:35 KZVV F Futisala 2
20:35 - 21:30 Futsal DOS 5 Futsal DOS 6
21:30 - 22:25 Futisala 4 KZVV H
woensdag 1 mei
Woensdag 1-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 4 KZVV G
19:40 - 20:35 Futsal DOS 7 Futisala 3
20:35 - 21:30 KZVV A KZVV D
donderdag 2 mei
Donderdag 2-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futsal DOS 8 KZVV C
19:55 - 20:50 KZVV E Futisala 1
20:50 - 21:45 Koffeman 1 KZVV B
21:45 - 22:40 Futisala 6 KZVV L
Donderdag 2-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KHC 1 KHC 2
19:40 - 20:35 KZVV J Futsal DOS 1
20:35 - 21:30 Futsal DOS 2 Futisala 7
21:30 - 22:25 KZVV K Oefen KZVV i
dinsdag 7 mei
Dinsdag 7-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 7 KHC 1
19:40 - 20:35 Futisala 1 Futisala 6
20:35 - 21:30 KZVV L KHC 2
21:30 - 22:25 KZVV E Futsal DOS 2
woensdag 8 mei
Woensdag 8-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futsal DOS 6 Futsal DOS 3
19:40 - 20:35 Futisala 2 Futisala 4
20:35 - 21:30 KZVV H Koffeman 2
21:30 - 22:25 KZVV F Futsal DOS 5
donderdag 9 mei
Donderdag 9-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 KZVV D Futsal DOS 4
19:55 - 20:50 KZVV J Koffeman 1
20:50 - 21:45 Futisala 3 O Futsal DOS 1
21:45 - 22:40 Futsal DOS 7 KZVV A
Donderdag 9-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV B Futsal DOS 8
19:40 - 20:35 KZVV K KZVV G
20:35 - 21:30 KZVV i KZVV C
dinsdag 14 mei
Dinsdag 14-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 KZVV J Futsal DOS 8
19:40 - 20:35 Futsal DOS 1 KZVV C
20:35 - 21:30 KZVV B KZVV i
woensdag 15 mei
Woensdag 15-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Futisala 6 Futsal DOS 2
19:40 - 20:35 KZVV E KHC 1
20:35 - 21:30 Futisala 1 KHC 2
21:30 - 22:25 Futisala 7 KZVV L
donderdag 16 mei
Donderdag 16-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 Futisala 4 Futsal DOS 5
19:55 - 20:50 Futisala 3 KZVV G
20:50 - 21:45 Futisala 2 Koffeman 2
21:45 - 22:40 KZVV D KZVV K
Donderdag 16-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 Koffeman 1 O KZVV A
19:40 - 20:35 KZVV F Futsal DOS 3
20:35 - 21:30 Futsal DOS 7 Futsal DOS 4
21:30 - 22:25 Futsal DOS 6 KZVV H
dinsdag 21 mei
Dinsdag 21-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 3e Klasse 3e Klasse
19:40 - 20:35 3e Klasse 3e Klasse
20:35 - 21:30 3e Klasse 3e Klasse
21:30 - 22:25 3e Klasse 3e Klasse
woensdag 22 mei
Woensdag 22-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 4e Klasse 4e Klasse
19:40 - 20:35 4e Klasse 4e Klasse
20:35 - 21:30 4e Klasse 4e Klasse
21:30 - 22:25 4e Klasse 4e Klasse
donderdag 23 mei
Donderdag 23-mei Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 1ste Kl. 1ste Kl.
19:55 - 20:50 1ste Kl. 1ste Kl.
20:50 - 21:45 1ste Kl. 1ste Kl.
21:45 - 22:40 1ste Kl. 1ste Kl.
Donderdag 23-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
dinsdag 28 mei
Dinsdag 28-mei KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
Halve Finales BEKER BEKER
19:30 - 20:30 Futsal DOS 2 KHC 1
20:30 - 21:30 KZVV E Futisala 6
dinsdag 11 juni
Dinsdag 11-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
woensdag 12 juni
Woensdag 12-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 3e Klasse 3e Klasse
19:40 - 20:35 3e Klasse 3e Klasse
20:35 - 21:30 3e Klasse 3e Klasse
21:30 - 22:25 3e Klasse 3e Klasse
donderdag 13 juni
Donderdag 13-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 4e Klasse 4e Klasse
19:55 - 20:50 4e Klasse 4e Klasse
20:50 - 21:45 4e Klasse 4e Klasse
21:45 - 22:40 4e Klasse 4e Klasse
Donderdag 13-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 1ste Kl. 1ste Kl.
19:40 - 20:35 1ste Kl. 1ste Kl.
20:35 - 21:30 1ste Kl. 1ste Kl.
21:30 - 22:25 1ste Kl. 1ste Kl.
dinsdag 18 juni
Dinsdag 18-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 1ste Kl. 1ste Kl.
19:40 - 20:35 1ste Kl. 1ste Kl.
20:35 - 21:30 1ste Kl. 1ste Kl.
21:30 - 22:25 1ste Kl. 1ste Kl.
woensdag 19 juni
Woensdag 19-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 2e Klasse 2e Klasse
19:40 - 20:35 2e Klasse 2e Klasse
20:35 - 21:30 2e Klasse 2e Klasse
21:30 - 22:25 2e Klasse 2e Klasse
donderdag 20 juni
Donderdag 20-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:55 3e Klasse 3e Klasse
19:55 - 20:50 3e Klasse 3e Klasse
20:50 - 21:45 3e Klasse 3e Klasse
21:45 - 22:40 3e Klasse 3e Klasse
Donderdag 20-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
18:45 - 19:40 4e Klasse 4e Klasse
19:40 - 20:35 4e Klasse 4e Klasse
20:35 - 21:30 4e Klasse 4e Klasse
21:30 - 22:25 4e Klasse 4e Klasse
dinsdag 25 juni
Dinsdag 25-jun KHC
Tijden Thuisteam Uitteam
Beker finale BEKER BEKER
19:30 - 20:30 Winnaar A Winnaar B
donderdag 27 juni
Donderdag 27-jun Cellesbroek
Tijden Thuisteam Uitteam
19:00 - 19:50 nr 2 2e K nr 7 1ste K
19:50 - 20:40 Kampioen 1 K Winnaar Beker
20:40 - 21:00 Kampioenen Huldigen
21:00 - 21:50 Nr 2 3e K nr 7 2e K
21:50 - 22:40 nr 2 4e K nr 7 3e K