Ledenlijst verenigingen FZK Voorjaarscompetitie 2020

Op – en/of aanmerkingen doorgeven aan het secretariaat van je eigen vereniging. Dan krijg ik het door en kan ik het aanpassen.

Versie 090220. Jan Driessen.

Koffeman 1
André  Dokter
Aldert  Baas
Floris  Piket
Christiaan  van Ieperen
Johan  de Ruiter
Tim Schrijver
Rick Schrijver
Adem Demirel
Koffeman 2
Laurens  Dubbink
Fennand Bakker
Patrick de Jong
Niels van der Veen
Nico Snijder
Simon Haverkamp
Olaf Smidt
Futsal DOS 1
Rick Potkamp
Mark Beens
Matthias van der Molen
Joost Bleijenberg
Joran van den Belt
Renze Brink
Martijn van Winkelen
Corné van Winkelen
Futsal DOS 2
Robin van den Belt
Jaco Bosch
Tonian Bosch
Martijn de Graaf
Bert-Jan de Haan
Dirk-Jan Meuleman
Henk Meuleman
Maarten Penninkhof
Arnaud van der Sluis
Futsal DOS 3
Steve Kloosterman
Patrick van der Kooi
Nico Nieuwbroek
Gerwin Palland
Wilmer Stock
Johan Vahl
Thijs Dijkstra
Khanin Rutgers
Arjan Wilkens
John Langebeeke
Futsal DOS 4
Gerrit Boersema
Henri ten Brinke
Gerrit de Graaf
Poul Heikoop
Ermhold Jonker
Jeffrey van Pijker
Hans de Graaf
Futsal DOS 5
Henri Meuleman
Ditmar van Dorp
Maarten Biersteker
Jacob Meuleman
Johan van de Wetering
Alex Weening
Wouter Leusink
Futsal DOS 6
Jord van Dijk
Marcel Limburg
Marcel van der Hart
Harrold Kooij
Melvin Kooij
Kenrick Poelarends
Joas Vahl
Bart-Jan van de Berg
Frank Pleiter
Futsal DOS 7
Marc Meuleman
Aalt-Jan Leusink
Jurrian Boer
Julian Kaspers
Jacco Meuleman
Maarten Klooster
Harmen Klooster
Berren van de Belt
Futsal DOS 8
Wiljan de Jong
Peter de Jong
Maurice van den Berg
Jarno Knikker
Adrian Schouls
Benjamin Wichers
Erik Snippe
Arjan van Es
Futisala 1
Adema Harmen
Adema Anne
Prins Jaco
Schouls Corian
Koppelman Bert
Schouls Marien
Gabriel Meissner Walter
Futisala 2
Boer, de Pieter
Klaarbergen, van Wim
Terpstra Egbert
Terpstra Robert
Tadema Dennis
Luisman Hendrik
Pikkert Emile
Agteres Joshua
van de Geest Matthijs
Bruins Rendal
Post Erik
Futisala 3
Kroon Leon
van Dijk Henri-Chris
Zwanepol Alexander
Beek, van Maarten
Berg, van den Jesse
Heldoorn Klaas
Kloosterman Robert
Doorn Rene
Bosman Gert
Vlastuin Lennard
Futisala 4
Heerde, van Bart
de Kaste Joost
Erdsieck Michael
Kaste de Maarten
Dijk van jelle
Gunnink Stefan
Nieuwenhuis Arne
Kok Justin
Bres Demi
Futisala 6
Bijman Hilbert jan
van Olst Pieter
Hanse Maarten
Wisse Stefan
Bijman Bastiaan
Meissner Frido
van Hartingsveldt Peter
Bonhof Gerhard
Futisala 7
Mol Joost
Hazenberg Johan
Schilder Erik
 Spek, van de Marco
Korne Spaan
Lensen Sander
Louwerse Johan
Ruiter de Dennis
KHC 1:
René van Diermen
Ricardo van Dijk
Rudie Faken
Simon Faken
Marcel Hup
Jelle Rupert
Edwin Timmerman
Willem Veenstra
Lourens Winters
KHC 2:
Yunus Aybek
Nahit Erbilici
Patrick Huijbrecht
Max van Moll
Murat Orman
Adem Öztürk
Muzaffer Öztürk
Ruben Palland
Yunes Seker
KHC 3:
Ali Ihsan Aksu
Serkan Eyiis
Arthur Gerritsen
Robel Ghezai
Harm-Jan Loos
Sasa Modrakovic
Jan Hendrik Schouten
Tedros Tesfamicael
Cees de Valk
Shiva Verduyn Lunel
KZVV’75
B – Team
Harms, Leon
Oever, Willem van den
Nijhof, Bas
Drost, Bart
Schagen, Tobias van
Hoogeweg, Eric
Wienholds, Geert
Popkema, Marco
C – Team
Henssen, Eric
Beekhof, Alexander
Schut, Mark
Lagen, Hilbert van
Steenstra, Wietse
Vaandering, Marien
Beekhof, Christian
D – Team
Hierden, Henk van
Wetering, Johannes van de
Vliet, Nico van
Kamp, van der Joel
Biersteker, Maarten
Vahl, Joas
E – Team
Penninkhof, Leroy
Essen, Sebastiaan
Geest, Matthijs van de
Balentina, Stefania
Boersma, Wilmer
Boersma, Harjo
Sleurink, Hugo
Karsten, Stan
Dokter, Mark
Dalfsen, Mat
F – Team
Vahl, Arjen
Meuleman, Jan
Velde, Erwin de
Prins, Wilbert
Alberts, Gert-Jan
Beens, Jacco
van Asselt, Herwin
G – Team
Beek, Frank van de
Verbruggen, Reinier
Boersma, Henk
Karsten, Jan Jaap
Roordink, Gijsbert
Horst, Henk Jan van der
Penninkhof, Allard
Meijering, Reinier
Pleiter, Frank
Guis, Johan
H – Team
Toeter, Remon
Harsevoord, Hans
Kamp, Teunis van der
Braakman, Joost
Dijk, Stefan van
Kanis, Rutger
Teekman, Henk
Externbrink, Jordy
Kanis, Rutger
I – Team
Lugthart, Arie
Broek, Peter van den
Lugthart, Twan
Davelaar, Edwin
Bos, Bertin
Brinke, ten Jos
Ludeking, Jorgen
Hubach, Robert
J – Team
Berg, Peter van den
Fuchten, Arjen
Hof, Jack van ‘t
Vonk, Wilfried
Fidder, Han
Westerkamp, Sarris